درباره ما

شما اینجا هستید:

گروه صنعتی پایا

گروه صنعتی پایا با هدف ایجاد تحول در صنعت تولید فیلم پلی اتیلن ، چاپ و بسته بندی در سال 1392 تأسیس و با ایجاد شرکت های تخصصی تحت پوشش خود مدیریت و نظارت بر اجرای فرآیند سفارشات ، تولید فیلم ، تأمین مواد اولیه ، چاپ ، دوخت ، لمینت و بسته بندی را به عهده گرفته تا با استفاده از تکنولوژی روز کشورهای اروپایی و با جذب کارشناسان مجرب داخلی و خارجی زمینه ایجاد تحولی بزرگ در این صنعت را فراهم سازد . شرکت های تحت پوشش این گروه صنعتی نیز هر یک بر پایه شرح وظیفه تعریف شده ، نقش تخصصی خود را در این فرآیند به عهده دارند . لازم به ذکر است این گروه از استانداردهای اخذ شده به شرح ذیل جهت انجام فعالیت خود بهره می گیرد.

 

 • استاندارد سیستم مدیریت کیفیت و الزامات ISO 9001 : 2008
  • بهبود مستمر و مشتری مداری ( خط مشی کیفیت ) – رعایت کامل الزامات فنی با رویکرد ارتقا سطح کیفی کلیه محصولات ، بکارگیری منابع انسانی کارآمد و متعهد تجهیزات پیشرفته ، تعامل صادقانه با مشتریان ( خط مشی یکپارچه ) – الگویی بین المللی برای پیاده سازی و استقرار سیستم های مدیریت و تضمین کیفیت
 • استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001 : 2007
  • تعهدات جامع مبنی بر الزامات زیست محیطی ( خط مشی کیفیت ) – احترام و التزام عملی به کلیه الزامات زیست محیطی ( خط مشی یکپارچه ) – این استاندارد زمینه مناسب را در سازمان برای درک مفاهیم محیط زیستی و به کارگیری روش های متفاوت در طرح ریزی ، اجرا ، و کنترل فرآیند های سازمان در توجه به رویکرد محیط زیست را فراهم می کند
 • استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 : 2004
  • ایمنی و بهداشت شغلی و درک و ابلاغ آن در سازمان ( خط مشی کیفیت ) – رعایت کلیه ملاحظات و الزامات ایمنی و بهداشت شغلی با رویکرد کنترل ریسک – تفکری طرح ریزی شده و مستند در جهت محیط کار سالم همراه با کاهش ریسک و حوادث
 • استاندارد مواد غذایی HACCP
  • سیستم بهداشت مواد غذایی به معنی تجزیه و تحلیل خطر و کنترل نقاط بحرانی است که با استفاده از این اصول می توان نسبت به تضمین سلامت محصولات غذایی اطمینان لازم را کسب کرد .
 • استاندارد الزامات عمومی برای احراز صلاحیت آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون ISO/IEC 17025
  • عرضه کننده روش های مدون در جهت انتخاب ، کالیبراسیون و نگهداری تجهیزات بازرسی و اندازه گیری و همچنین بازرسی ، اندازه گیری ، آزمون و ایجاد نمونه در طول فرایند تولید

 

 • پروانه بهداشتی ساخت به شماره 3813363 (فیلم دولایه پلیمری چاپ و لمینت شده(OPP یا /PEمرکب /چسب )
 • پروانه بهداشتی ساخت به شماره 3813365 (فیلم پلیمری شفاف سه لایه از جنس پلی اتیلن)
 • پروانه بهداشتی ساخت به شماره 3813364 (فیلم پلیمری رنگی سه لایه از جنس پلی اتیلن)
 • پروانه بهداشتی تاسیس و بهره برداری به شماره 12148
گروه صنعتی پایا

پلیمر (Polymer)

شرکت پایا پلاستیک پلیمر تولید کننده  فیلم پلی اتیلن سه لایه که با استفاده از دستگاه بسیار پیشرفته HOSOKAWA ALPINE  با تکنولوژی کشور آلمان جهت مصارف مختلف فیلم را با ضخامت 15 تا 200 میکرون و با امکان ایجاد قابلیت یک رو یا دو رو جرقه (کرونا) و همچنین ضخامت سطحی یکنواخت در عرض فیلم به بازار عرضه مینماید که این امر  باعث گردیده تولیدات فیلم این شرکت در زمره بهترین و با کیفیت ترین  فیلم های موجود در بازار قرار گیرد . از دیگر ویژگیهای فیلم های تولیدی  پایا پلیمرمیتوان به شفافیت بسیار مناسب در مقایسه با فیلم های موجود در بازار داخلی اشاره نمود . همچنین با بکارگیری از کارشناسان مجرب در بخش تحقیق و توسعه و همچنین کنترل کیفیت و با استفاده از دستگاه های پیشرفته آزمایشگاهی قادر خواهد بود تا کیفیت فیلم های تولید شده را مورد بررسی و کیفیت آنرا در مقیاس استانداردهای بین المللی تولید نماید .

film

فلکس (Flex)

شرکت پایا فلکس ارائه دهنده انواع خدمات چاپ ،لمینیت با استفاده از تکنولوژی روز کشور آلمان میباشد که علاوه بر تأمین نیاز گروه صنعتی پایا به سایر متقاضیان با فعالیت مشایه نیز خدمت رسانی مینماید.

paya flex

بین الملل

شرکت پایا بین الملل در زمینه واردات و صادرات انواع فیلم های پلیمری و مواد اولیه  مورد نیاز در صنعت چاپ و لمینت فعالیت نموده و علاوه بر تأمین نیاز گروه صنعتی پایا به سایر متقاضیان با فعالیت مشایه نیز خدمت رسانی مینماید.

international paya

بسته بندی و تبدیل (Packaging & Converting )

شرکت پایا پک ارائه دهنده خدمات برش ، دوخت انواع کیسه های تبلیغاتی،اسلیو شرینک ، استند آپ پاوچ و بسته بندی با استانداردهای لازم میباشد که علاوه بر ارائه خدمات به گروه صنعتی پایا به سایر متقاضیان خدمات رسانی مینماید . دستگاه های دوخت این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز کشور ایتالیا خدمات منحصر به فردی را ارائه و شرکت پایا پک را نسبت به سایر رقبا متمایز مینماید .

پیپس (PIPS)

شرکت پایا پی.آی.پی.اس ارائه دهنده بهترین راه حل های بسته بندی  ، خدمات پیش از چاپ و  طراحی میباشد که با استفاده از کارشناسان مجرب علاوه بر ارائه خدمات طراحی ، امکان نمایش محصول نهایی را از طریق نرم افزارهای پیشرفته برای مشتریان فراهم مینماید و همچنین با استفاده از دستگاه پروفر متقاضی را قادر میسازد تا طرح بسته بندی خود را بر روی نمونه مشابه لفاف مورد نظر ، قبل از چاپ مشاهده نماید .

تعدادی از مشتریان