بهداشتی ها

شما اینجا هستید:

بهداشتی ها

بهداشتی ها

شیوه اول ( لمینتی شفاف و غیر شفاف )

در این شیوه از فیلم پلی اتیلن تک لایه ( شفاف یا شیری ) با ضخامتهای متفاوت با استفاده از دوخت Hygienic ( بهداشتی ) برای بسته بندی پوشک بچه و نوار بهداشتی و دستمال کاغذی استفاده می گردد، که نحوه ی چاپ آن به صورت چاپ از رو می باشد.

شیوه دوم (ساشه)

برای بسته بندی دستمال های مرطوب نیز مانند سس های یکبارمصرف(ساشه) از این شیوه استفاده می گردد زیرا که در این روش به دلیل ساختار مناسب لایه های تشکیل دهنده آن که باعث جلوگیری از نفوذ عوامل محیطی همچون رطوبت، اکسیژن، بوی محیط اطراف و نور UV می گردد،به عنوان یکی از بهترین راه حل های مناسب برای بسته بندی مواد مرطوب در حجم های کم ویکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین به دلیل استقامت اجزای تشکیل دهنده لایه ها و لزوم برخورداری از استحکام لازم می بایست در انجام فرآیند دوخت در هنگام بسته بندی دقت لازم را به عمل آورد و با توجه به فاکتورهایی همانند درجه حرارت مورد نیاز جهت انجام عملیات دوخت حین بسته بندی مواد نسبت به تولید محصول اقدام نمود. از جمله دیگر مزایای استفاده از این محصول امکان چاپ طرح با کیفیت بسار بالا بر روی بسته بندی می باشد که علاوه بر نمایش خوب طرح و برند ،انگیزه انتخاب محصول را از سوی مشتری افزایش می دهد.

روش های لایه بندی

روش لایه اول لایه دوم لایه سوم لایه چهارم نوع حلال روش دوخت هزینه ساخت
اول PET AL PET PE Solvent Base A to A 4
دوم PET PET AL PE Solvent Base A to A 4
سوم PET AL PE Solvent Base A to A 3
چهارم PET PET-MET PE Solvent Base A to A 2
پنجم PET PE Solvent Base A to A 1
ضخامت/میگرون 12 7-60 7-60 40-60 1 کمترین / 4 بیشترین

نحوه چاپ لایه سطحی

چاپ از زیر

ویژگی های هر لایه

نام فیلم مورد نظر را در جدول فوق انتخاب نمایید

دوخت حرارتی A to A

برای بسته بندی هایی که نحوه دوخت حرارتی آنها  از تماس دو سطح لایه داخلی شکل میگیرد.

دوخت حرارتی A to B

برای بسته بندی هایی که نحوه دوخت حرارتی آنها  از تماس لایه داخلی با لایه سطحی شکل میگیرد  که اگر ساختار  ملوکولی این دولایه هم خانواده نباشد  امکان دوخت آنها بر روی یکدیگر  وجود نخواهد داشت  پس بایستی در انتخاب لایه ها دقت نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *